Zverejňovanie

Oznámenie Mestského úradu - úradné hodiny

O Z N Á M E N I E

Mestský úrad Nové Mesto nad Váhom v záujme znižovania rizík pri možnej nákaze koronavírusom VYZÝVA občanov, aby vstupovali do budovy mestského úradu s ochranným rúškom na tvári a zároveň oznamuje, že dočasne upravuje v období od 17. marca 2020 do odvolania, úradné hodiny pre občanov nasledovne:

Pondelok – Piatok    8:00 hod. – 11:00 hod.

Po jedenástej hodine bude úrad pre občanov zatvorený.
V prípade nutnosti môžu občania komunikovať počas stanovenej prevádzkovej doby s pracovníkmi úradu elektronicky alebo telefonicky.

Žiadame Vás, aby ste mestský úrad navštívili len v prípade, že neviete svoju požiadavku vybaviť telefonicky alebo mailom: odkaz >>tu<<.
Pri osobnej návšteve Mestského úradu  je v chodbe pri úradnej tabuli zriadená telefónna linka pre občanov, ktorá slúži na spojenie so zamestnancom príslušného referátu.

Za pochopenie ďakujeme.      Ing. Dušan Današ, prednosta MsÚ

Publikované: 19.3.2020 | Zobrazené: 396