6. ročník projektu "Kúpele v regióne"

Obyvatelia miest a obcí zapojených do projektu „Kúpele v regióne“ budú môcť využívať atraktívne zľavy na produkty Kúpeľov Trenčianske Teplice.

6. ročník akcie potrvá od 1. do 20. decembra 2017 a od 2. januára do 28. februára 2018.

Kúpele Trenčianske Teplice každoročne poskytujú pre stálych, ale i nových zákazníkov benefity obľúbeného projektu „Kúpele v regióne“. Liečivú vodu si počas troch mesiacov (okrem sviatkov) môžu kúpeľní hostia užiť za zvýhodnenú cenu. „Už o pár dní v spolupráci s mestami a obcami nášho regiónu rozbiehame 6. ročník akcie. Dúfam, že aj v tomto roku prilákame množstvo návštevníkov, ktorí si budú môcť dopriať účinky jedinečnej termálnej vody v našich bazénoch za atraktívne ceny,“ uviedol generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice Michal Vojtáš.

Vlaňajší ročník projektu sa tešil bohatej účasti. Do akcie sa zapojilo dovedna 64 miest a obcí Trenčianskeho kraja a partnerské mesto Trenčianskych Teplíc – Vsetín. V rastúci trend návštevnosti kúpeľov podľa slov generálneho riaditeľa Kúpeľov Trenčianske Teplice Michala Vojtáša dúfajú organizátori aj v tomto roku.

"Projekt „Kúpele v regióne“ dáva možnosť obyvateľom trenčianskeho regiónu urobiť niečo pre svoje zdravie a zdravý životný štýl. Táto akcia má už tradíciu a je nesporne veľmi atraktívna, čoho dôkazom je aj každoročne zvyšovaný počet návštevníkov, ako aj partnerských miest a obcí. Je to akcia, ktorú nám pre svoj rozsah môžu iné kraje závidieť," uviedol primátor Trenčianskych Teplíc Štefan Škultéty.

Návštevníci budú v termíne trvania projektu môcť využiť zľavu až 50 % percent na vstupy do všetkých termálnych bazénov a 30 % na vstupy do bazéna Grand. Zľavu v termálnych bazénoch môžu využiť len osoby staršie ako 18 rokov. V prípade záujmu o zvýhodnené vstupy platí podmienka preukázania sa občianskym preukazom s trvalým pobytom v participujúcom meste či obci. Zoznam miest a obcí zapojených do akcie sa priebežne rozšíri podľa záujmu.

Jedným zo zapojených miest je aj Nové Mesto nad Váhom. Občania nášho mesta majú možnosť využiť zľavy na vstup do týchto bazénov v Trenčianskych Tepliciach. Platia vždy na 1 osobu po preukázaní sa občianskym preukazom s trvalým pobytom v meste Nové Mesto nad Váhom.

Viac informácií : www.kupele-teplice.sk

Publikované: 1.12.2017 | Zobrazené: 30